Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Čarovné jo-jo a falešná dělová rána

13. 09. 2010 | Novinky

Třetí večer jediné originální show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT divákům Televize PRIMA a TV JOJ představil opět spoustu nadaných lidí, při jejichž vystoupení tleskal vestoje celý sál. Nechyběli ale ani ti, nad jejichž talentem se porotci jen shovívavě pousmáli a diváci ukazovali palec dolů.

Hned na úvod zvedl lidi ze židlí muž jménem Richard Nedvěd. Sice se představil jako kouzelník, ale talentů v sobě skrýval hned několik. „Předvedl stand-up comedy, řečnický talent, vtipy, kouzla…“ vyjmenovával moderátor Martin Pyco Rausch. Sedmadvacetiletý Richard porotě v bleskovém sledu ukázal několik kouzel a pak jen s úžasem sledoval, jak mu vestoje tleskají diváci i porota. „Zvednout srandou Národní divadlo plný lidí, to už něco znamená,“ utrousil pochvalu Jan Kraus. Nadšený Jaro Slávik volal: „Já jsem rád, že jsem se toho dožil, je to úžasné. My tě na Slovensku budeme milovat.“

Jaro Slávik nebyl nadšený jen z baviče kouzelníka, ale i z toho, že objevil úplně nový žánr zábavy. Předvedla jej dvojice Zdeněk Hýbl a Robert Kučera, kteří si říkají Sleeperz. Kluci čarovali s obyčejným jo-jo na provázku a Jaro Slávik na ně celou dobu zíral s otevřenou pusou. „Předvedli jste něco, co jsem já v životě neviděl. Jste tak talentovaní; jen to příště dělejte pomaleji, já to vůbec nestihl sledovat,“ říkal. Není divu, že Sleeperz odcházeli od porotců s trojitým ANO.

Třešničkou na dortu bylo závěrečné vystoupení jazzové kapely F Dur Jazz Band se zpěvačkou Zuzanou Sapárovou ze Zlína, které by v podobné soutěži možná nikdo nečekal. „To je skladba, kde se ukázalo úplně všechno, máte rozsah a vaše muzika má koule,“ nadšeně vykřikovala Lucie. Jan Kraus také chválil. „S povděkem a obdivem kvituju, že v sobě nemáte to ‚intošské‘ pohrdání, že hrajete jazz a neodmítáte chodit do komerčních televizí. Líbí se mi, že jste se sem přišli servat, a to se vší parádou.“

Porotci Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaro Slávik tentokrát nejen hodnotili výstupy účinkujících, ale také měnili jejich zaměření. A při tom možná jednomu z nich zachránili zdraví. Sedmačtyřicetiletý silák Alojz Morovič předvedl pro mnohé neuvěřitelnou věc. Udělal stojku a s lanem v zubech roztlačil auto i s mužem, který seděl na kapotě. Pak si nechal přejet ruku. Zatímco Lucie Bílá statečně sledovala, co bude dál, Jaro Slávik odvracel pohled a naváděl ji, ať produkci ukončí. Mrazivé vystoupení, při němž se silák na závěr chtěl nechat přejet autem, nakonec zastavil třetím X Jan Kraus. Protože mu výstup připadal víc komický než skutečný, navrhl dvojici, že postoupí do dalšího kola, ale pouze jako komické duo.

Osmnáctiletý Marco Rinaldi z Veselí nad Moravou přišel porotcům zazpívat písničku od Karla Gotta Dám dělovou ránu a chtěl předvést i beatbox. Zpíval ale tak falešně, že jej porotci chtěli vyhodit, než se vůbec k beatboxu dostal. Pak mu ale dali šanci napravit si reputaci, což se Marcovi povedlo. „Zapomínám na tvůj zpěv, už to nikdy, nikdy nedělej,“ zapřísahala ho Lucie Bílá. „Největší pochvala pro tvůj beatbox je ta, že je tak vynikající, jak strašnej je tvůj zpěv,“ zhodnotil jeho vystoupení Jan Kraus. A všichni tři mladíka poslali dál.

Chcete vidět další várku originálních talentů? Nezapomeňte se dívat opět příští neděli 19. září ve 20.00 na Televizi Prima a TV JOJ na další díl jediné originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.


Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky