Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česko slovensko má talent je i o sebevědomí

3. 09. 2010 | Novinky

Minulou neděli večer ovládl obrazovky Televize Prima talent ve všech svých formách, a to prostřednictvím originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Před porotou ve složení Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaro Slávik defilovala přímo směs talentů – zpěváci, tanečníci, ale také půvabná krasojezdkyně. Nechyběla ani taková bizarnost, jako je skok do zdi, který nadchl moderátory Jakuba Prachaře a Martina Pyco Rausche.

 

Nezapomenutelnou se jistě stala úplně první soutěžící, čtrnáctiletá Tereza Anna Mašková, která porotu uchvátila svým zpěvem. Úsměv na tváři porotců vyvolalo vystoupení heavymetalové rodinné skupiny Metal Kids. Jan Kraus se s úsměvem podivil: „Tak si tak říkám, kde byl český heavy metal, dokud jsme vás neviděli?“

 

A co na diváky čeká již tuto neděli 5. 9. v dalším pokračování show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT? Nejen mužské oko potěší houslové duo Femme2Fatale. Dvě půvabné mladé dámy, které hrají na elektronické housle nejrůznější kombinace hudebních žánrů od klasické hudby přes rock až po pop. Když je prý housle začnou nudit, nemají problém odskočit si do kapely plné drsných rockerů. Zdali jejich umění a půvab porotu okouzlí natolik, aby tyto dámy neslyšely ten nepříjemný zvuk, který provází nemilosrdné stisknutí křížku ze strany porotců, diváci uvidí právě již tuto neděli. A do jaké míry využijí svůj nepopiratelný šarm a vrozenou koketerii?

 

V neděli samozřejmě zazní i zpěv. Sestry Jitka a Pavlína vypadají na první pohled každá jinak, ale opravdu je pojí sesterské pouto. Pocházejí z muzikantské rodiny, odmala hrávaly na housle a na klavír. K hudbě je přivedli rodiče – táta baskytarista a mamka, která hrála na klavír. Jejich vystoupení však dostane zcela nečekaný spád a vývoj. Skončí pro ně toto vystoupení před porotou smíchem, nebo pláčem?

 

A je skutečně každá břišní tanečnice zosobněním půvabu a ladných a smyslných pohybů? A nebo musí být v prvé řadě odvážná a dostatečně sebevědomá?

 

Sledujte již tuto neděli 5. 9. po Zprávách TV Prima pokračování originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.


Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků