Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česko Slovensko má talent - Létající malí akrobaté s živými tygry

17. 09. 2011 | Novinky
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT opět přinese pořádnou porci zábavy a emocí. Uvidíte smutného klauna, který rozplakal Lucii Bílou, i dech beroucí vystoupení desetiletých akrobatů. Napínavé okamžiky zažijete také v představení japonského samuraje. To vše a mnohem více sledujte ve třetím dílu největší talentové soutěže!

Ve třetím pokračování největší talentové show se mimo jiné představí i malí akrobaté z cirkusu Jo-Joo. Teprve desetiletí chlapci si na pódium dokonce přivedou živé tygry. Ti jsou totiž součástí jejich choreografie „z Knihy džunglí“. Porota i diváci během jejich vystoupení, při kterém létají vzduchem, úžasem strnuli. „Bez jištění, ty bláho!“ vykřikuje Martin Dejdar. „Hlavně ať se jim nic nestane,“ bojí se o chlapce Lucie Bílá.

Během několika dní se na pódiu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT odehrálo hned několik silných životních příběhů. Jeden z nejsilnějších odkryl i Jan Bajer. Přišel předvést klaunské představení s využitím beatboxu. Po jeho show Lucie Bílá poznamenala, že si všimla, jak má Jan smutné oči. Nevědomky tak rozkryla jeho smutný životní příběh. Když pak svůj příběh odvyprávěl, brněnským divadlem se rozhostilo hrobové ticho a Lucii začaly stékat slzy po tvářích.

Závěr bude patřit samurajovi Hayashimu. Kromě toho, že porota často rozhoduje o budoucích osudech soutěžících, musí někdy pro zpestření bláznivé show riskovat i vlastní život nebo minimálně zdraví! Porotci Martin Dejdar a Jaro Slávik se tak stali figuranty japonského samuraje, který si na nich vyzkoušel ostří svého meče.
    
Třetí díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 18. září od 20.00 na Primě.


Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !