Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česko Slovensko má talent – Mistr světa, jojo i černobílé pastelky

23. 10. 2010 | Novinky

V neděli 17. 10. si svá místa ve finále talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vybojovali operní pěvec Marián Zázrivý a tanečník a iluzionista Radek Bakalář. Kdo nejvíce zaujme již tuto neděli ve třetím semifinálovém kole?

 

Diváci budou opět moci vybírat z osmi semifinalistů, které samozřejmě mohou podporovat svými hlasy prostřednictvím SMS. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13! Cena SMS je 13 Kč včetně DPH. Tuto službu zajišťuje MEDIA SUPPORT, s. r. o. Takto hlasovat se může ze SIM karet telefonních operátorů Telefónica O2, T-Mobile a Vodafone. Započítány jsou hlasy ze sítí všech tří operátorů zaslané až do okamžiku ukončení hlasování. Každý hlas je platný okamžikem doručení hlasovací SMS bez ohledu na to, zda a kdy byla doručena odpověď. Odpovědi na došlé hlasy jsou zasílány pouze v síti mobilního operátora Telefónica O2.

 

Před diváky tento týden předstoupí a do boje o finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se zapojí:

 

Patrik Battya – 9971

- slyšeli jste už hlas, který by svými vibracemi dokázal rozbít sklo? Možná se toho dočkáme právě v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, a to díky výškám, které dokáže Patrik zazpívat jako málokterý muž.

 

Daniel Borak – 9972

- několikanásobný mistr světa, Evropy a Švýcarska ve stepu se rozhodl, že své mimořádné schopnosti a talent předvede také v rodné zemi svých rodičů!

 

Dominika Hašková – 9973

- dcera hokejové legendy se nepotatila a před sportem dala přednost umění. Udělala dobře, se zpěvem může být stejně slavná jako její otec, hokejový brankář Dominik Hašek.

 

Gabriel Rábek – 9974

- snad jediný břišní tanečník v našich končinách se pokusí nejen o popularizaci tohoto umění, ale zcela jistě zabojuje i v boji o celkové vítězství.

 

Screamers – 9975

- travesty skupina s aktivním přístupem k show, v kolektivu oblíbená. Předvedou se opět jako pionýrky, podivínská Adamsova rodina, nebo překvapí nějakou novinkou?

 

Sleeperz – 9976

- dva kluci, kteří oblíbenou hračku jojo představují nejen jako zábavu pro děti. Naopak – s jojem dokážou zacházet skutečně bravurně a předvedou kousky, které vám nedovolí ani mrknout okem.

 

Sweet Zone – 9977

- dívčí punkrocková kapela chce dokázat, že hodné holky jdou do nebe, ale zlobivé mohou jít, kam chtějí. Možná až do finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

 

The Pastels – 9978

- zcela jiné pastelky – to dokazuje tato veselá taneční skupina, jejíž umění je stejně různobarevné jako pastelky.


Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky