Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česko Slovensko má talent - Národní muzeum zažije Velký třesk!

28. 08. 2011 | Novinky
Natáčení talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se tento víkend přesune do prostor Národního muzea v Praze. Po natáčecím maratonu v brněnském Mahenově divadle, kde vznikala divadelní kola soutěže, se tak dostává do další fáze výroby. Tzv. Velký třesk je zásadní část soutěže. Rozhodne se v něm totiž, kteří soutěžící postoupí do semifinálových kol.

"Národní muzeum symbolizuje prostřednictvím svých sbírek jakýsi chrám největších talentů v naší historii. A proto jsme rádi, že máme možnost natáčet ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT právě zde. To spojení se jednoduše nabízí,“ řekl k výběru lokace generální ředitel Televize Prima Marek Singer.

„Historická budova Národního muzea je od 7. července 2011 uzavřená, připravuje se na svou generální rekonstrukci. V současnosti jsou deinstalovány expozice a budova je téměř prázdná. Návštěvnický provoz v ní tedy již není možný. Proto jsem rád, že díky ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT do ní může prostřednictvím kamer Televize Prima veřejnost ještě alespoň částečně nahlédnout a připomenout si, o jak významnou národní kulturní památku se jedná,“ říká Michal Lukeš, generální ředitel Národního muzea.

Velký třesk proběhne prakticky stejným způsobem jako v loňském ročníku. Část soutěžících bude rovnou postupovat, část rovnou vypadne a poslední část se utká o účast v semifinále v tzv. battlech. O semifinále se do Prahy přijede utkat stovka soutěžících z celé České republiky a Slovenska. Z Velkého třesku pak vzejde celkem dvacet sedm semifinalistů, kteří postoupí do tří semifinálových kol. O jejich dalším osudu pak rozhodnou televizní diváci prostřednictvím sms hlasování.

Vysílání druhé série největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT začíná již v neděli 4. září od 20.00 na Primě.
Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !