Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česko Slovensko má talent přichází

4. 09. 2011 | Novinky
Největší talentová show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přichází na obrazovky Televize Prima. Každou neděli večer se tak televizní diváci mohou těšit na velkolepou show, která představí ty nejlepší talenty ze všech oblastí zábavy.

V prvním díle talentové show mimo jiné uvidíte „magnetickou ženu“ Jiřinu Zajíčkovou, která dokáže na svém poprsí udržet i žehličku. Svým magnetismem dokonce přitáhne i jednoho z porotců, Martina Dejdara. O tom, že i dechovka může patřit do showbusinessu, vás přesvědčí Hradišťanka, která zahraje hity slavné rockové skupiny Queen.

Když spolu muži tančí – tak by se dalo jednoduše popsat vystoupení Milana Hradeckého a Davida Valčuhy. Jejich paso doble však zvedlo ze sedaček nejen porotu, ale i celé Mahenovo divadlo, kde se talentová show natáčela. Grupo Caliente – dívčí taneční skupina, která nás přenese do karnevalového Ria de Janeira a svým tancem nenechá nikoho v klidu. Slížo je mladík, který ze zdravotních důvodů musel opustit vrcholový sport. Rozhodl se však, že se prosadí v zábavním průmyslu.

Naučil se žonglovat s tzv. diabolem. A svůj první úspěch zaznamenal právě v Mahenově divadle. Možná nejmladší, ale určitě velice talentovaný je devítiletý bubeník Walter Protschka. Jak do toho umí praštit, předvede na hudbě známého rockera Lennyho Kravitze.

Závěr bude patřit Dianě Kalashové. Tato devítiletá zpěvačka nejenže sklidila potlesk vestoje, ale dostalo se jí i zvláštního uznání. Její zpěv totiž nadchl porotkyni Lucii Bílou natolik, že projevila přání stát na jevišti vedle ní. „Prosím tě, dovol mi, abych na chvilku vedle tebe stála,“ složila talentované Dianě poklonu popová diva. „Tohle je nejlepší zpěvačka, jakou jsme měli loni i letos, nic lepšího nepřijde, věřte mi,“ je přesvědčena populární zpěvačka.

První díl druhé série největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT začíná již tuto neděli 4. září od 20.00 na Primě.


Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !