Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česko Slovensko má talent – Změnili Lucie Bílá a Jan Kraus profesi?

3. 10. 2010 | Novinky

Někteří účinkující jediné originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT porotcům předvedli, že mají nejen neobyčejné schopnosti, ale také neodolatelný šarm. Jako například kouzelník Zdeněk Kožušník, který dokázal vytáhnout na jeviště Lucii Bílou a dokonce i Jana Krause.

 

Když se osmasedmdesátiletý Zdeněk Kožušník, který žije u Roudnice nad Labem, představil, vyžádal si někoho z diváků. Výběr byl jednoduchý. Zeptal se, kdo věří v čistou lásku. Jako první se přihlásila porotkyně Lucie Bílá. Kouzelník si od ní půjčil prsten a pak z něj vtipným způsobem vyháněl zlo. „To bude práce na celou noc,“ utrousil Jan Kraus. Kouzelník dal „očištěný“ prsten Lucii podržet v kapesníku a pozval si na pomoc i Jana Krause. Ten pak Luciin prsten, který z kapesníku záhadně zmizel, objevil v látkovém pytlíčku uzavřeném v několika krabičkách. Zatímco Jan Kraus a Lucie Bílá šarmantnímu kouzelníkovi asistovali, Jaro Slávik se jen okouzleně díval. „Chci vidět totéž nejméně třikrát čtyřikrát i s vámi dvěma. Já se bavil, jak už dlouho ne,“ prohlásil nakonec.

 

Ani porotci, ani diváci netušili, že trik, který pan Kožušník předvádí, dělal naposledy před padesáti lety a že v neděli na jevišti hodně improvizoval. „Nevěděl, že se mu přihlásí zrovna Lucie Bílá, ani neplánoval pozvat Jana Krause. Vymyslel to až v tu chvíli na jevišti. Vypadal úplně klidně, ale vím, že byl hodně nervózní, stejně jako já,“ prozradila manželka pana Kožušníka Mária. Že se improvizace nebojí, dokázal šarmantní kouzelník už v předcastingovém kole. „Až tady jsem zjistil, že můžu vystupovat jenom dvě minuty, ale takovému časovému omezení žádný trik, který mám ve svém kouzelnickém kufru, nevyhovuje. Takže musím něco vymyslet, než na mě dojde řada,“ říkal před pár týdny.

 

Jeho kouzelnický kufr má docela zajímavou historii. Pan Kožušník, který celý život pracoval jak číšník, si ho pořídil před více než padesáti lety. Tehdy potkal jednoho slavného kouzelníka a od něj se naučil pár triků. Ale čaroval si jen tak pro radost, nechodil na žádné soutěže a nikde nevystupoval. Pak na kouzlení zapomněl. Ale kufr se před nějakým rokem odkudsi vynořil při stěhování a pan Kožušník, už v důchodu, si vzpomněl na starého koníčka.

 „Žiju s ním spoustu let a vůbec jsem nevěděla, že nějaký kufr existoval, že manžel někdy kouzlil. Když loni při svatbě dcery navrhl, že by nějaký trik ukázal, byla jsem strašně překvapená. A protože se jeho vystoupení všem líbilo, dcera ho pak přihlásila do soutěže,“ líčí paní Mária. A dodává: „Překvapených bylo víc. Co se manžel v neděli objevil v televizi, volá nám spousta známých a říkají mu: ¸Známe tě padesát let a netušili jsme, že něco takového umíš.‘ “

 

Pan Kožušník se třemi ANO postoupil. Jak se mu ale povede dál? Projde takzvaným Velkým třeskem a dostane se do semifinále? Dívejte se v neděli 3. října ve 20 hodin na Primě a JOJce na další díl jediné originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.


Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
jsem viděla.Na jeho chování je poznat ,že je ze staré ,dobré školy.Jeho projev a chování bylo pro mnohé příkladné.Působil velmi sympaticky.SmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles